בריכות נוי ודגים

אנו מתמחים בהקמת בריכות דגים, בריכות נוי ומפלים אקזוטיים בבית ובגינה. כל זאת בשלוב תאורה תת מימית.

הצליל והתנועה של המים, יהפכו את הגינה שלכם ליפה ואתכם לאנשים רגועים יותר.

באודי ארט לא רק נעזור לכם לתכנן ולבצע בניית בריכת נוי שתגשים בצורה הטובה ביותר את החזון העיצובי שלכם, אלא גם נלווה אתכם לכל אורך הדרך, עד להשלמת העבודה, עת תוכלו לשבת על גדות הבריכה ולהתפעל מן המראה הנשקף בה. אנחנו נגיע עד אליכם, נבצע את כל המדידות הדרושות, ולאחר אישור התוכנית, נגיע עם כל הדרוש על מנת להקים את הבריכה ולוודא שתתפקד היטב, כולל התקנה של הציוד הנדרש ועיצוב פנים הבריכה וסביבתה. כל מה שיישאר לכם הוא להתפעל מן התוצאות וליהנות.

אודי ארט מתכנן ובונה בריכות נוי ודגים \ בריכות נוי ומפלים בבתים פרטיים ובאולמות אירועים.  עיקר התמחותנו בהתאמת הבריכה לתנאים בשטח. אנו בונים את הבריכות מבטון תוך שימת דגש על איטום ראוי.

בנוסף, אנו עוסקים בתחזוקת בריכות נוי ומפלים לגינה שוטפת ללקוחות רבים.

היתרון של בניית בריכות נוי מסוג זה הוא שניתן ליצור בריכות בגדלים וצורות שונות בהתאם לרצון הלקוח.

בריכת נוי עם דגים היא אלמנט בולט בכל גינה שבה היא תוקם. אנשים רבים חוששים שתחזוקת בריכות נוי וגידול הדגים היא מפרכת, אך בעזרת תכנון נכון של הבריכה, ניתן להסיר כל דאגה בקשר לתחזוקתה. בריכת נוי ודגים מתקיימת כמערכת אקולוגית המתחזקת את עצמה ודורשת מעט מאוד טיפול.

בהתאם לגודל הבריכה, המערכת האקולוגית מתייצבת בתוך זמן קצר וכך היא מתחילה לייצר גם את רוב האוכל לדגים. בריכת הנוי למעשה הן מאגר מים טבעי המשתלב בהרמוניה עם גן נוי.

כחלק מהבריכה, אנו משלבים גם דגי נוי הניזונים מחרקים ומעופפים הנמצאים בגינה, כך שבנוסף ליופיה-בריכת הדגים הופכת למדביר האורגני הבולט בגינת הנוי. דגי נוי הגדלים במרחב טיבעי וניזונים מאוכל טרי, בריאים יותר והצבעים שלהם בולטים יותר.

שלבי העבודה של בניית בריכות נוי ומפלים לגינה

א. חפירת הבריכה ועיצוב מתווה הבריכה (פילוס היקף הבריכה וכד’)

ב. הנחת יריעות הגנה ויריעות הבריכה

ג.  חיפוי וביטון היקף הבריכה + טפסנות.

ד. התקנת צנרת וציוד טכני (משאבות, סננים, תאורה תת-מימית וכד’).

ה. יצירת סלעים מבטון מעוצב, בניית מפלים.

ה. מילוי  ואכלוס הבריכה בצמחי מים ודגים לפי טעמו של הלקוח.

 

בהנחה והקמת הבריכה לא מתבצעת כחלק מהקמת גינה, אנו מתכננים עם הלקוח את בריכת הנוי החדשה שלו בהתאם לצרכיו, תוך הצעת האלמנטים המתאימים ביותר למילוי המשימה. בתכנית אנו כוללים את גודל הבריכה וצורתה, צמחיית הנוי, משאבות וציוד טכני וכמובן את הזמן לביצוע הפרוייקט ועלויותיו.

דברים נוספים שחשובים לדעת לגבי בניית בריכות נוי לגינה

שמש – בהתאם לגודל הבריכה, השמש יכולה להיות פוגענית במיוחד.

בפגיעת קרני השמש הישירות בבריכה, נוצר הפרש טמפרטורות משמעותי בזמן קצר, בצורה כזו לא ניתן לקיים מערכת אקולוגית יציבה.

בנוסף, בחשיפה ליותר מידי שעות שמש ,האצות יתרבו עד לאיבוד שליטה והמים יהיו עכורים. לכן צריך למצוא מקום עם חשיפה של בין 3 ל-8 שעות ביום. השמש יכולה להיות פוגענית אך היא גם חיונית להתפתחות האצות והתנהלות בריאה של המערכת האקולוגית.

ניקיון וחופש מתחזוקה – האם המקום המתוכנן ממוקם מתחת לעץ נשיר שישיר את עליו לתוך הבריכה? האם יכולים להתנקז לבריכה מים ממקום מזוהם? לדוגמא, מספר טיפות מי שטיפת רצפה, יכולים להרוג את כל הדגים ולפגוע בצמחי המים.

תשתיות – כמה מסובך יהיה לחבר חשמל בצורה בטוחה במקום הנבחר? אם אין ברירה ישנם מספר פתרונות להפעלת משאבה ללא חשמל (משאבה סולארית לדוגמא) אבל רובם ייקרו את בניית הבריכה בצורה משמעותית.

 

יש לכם שאלות נוספות לגבי בניית בריכת נוי ומפלים לגינה ? צרו עמנו קשר כעת

יצירת קשר

054-9555825

 

השאר את הפנייה ואנו נחזור אליך.